Yazılımlarımız EMAYGO WEB SOFTWARE ENGINEER | Web Tasarım | Yazılım | E-TICARET | Web Yazılım | Php Porgramlama | Araç Kiralama Sistemi | Oto Dental Plus

E M A Y G O S O F T

YAZILIMLARIMIZ

Sipariş Yönetim Paneli E-OMS

Emaygo Sipariş Yönetim Sistemi | E-OMS

Panoramik Albüm Üreticilerine Özel, Şimdi daha HIZLI, daha BASİT, daha KULLANIŞLI !!!

Kullanılan Tekonojiler
Son güncel teknolojiler kullanarak oluşturulan E-OMS, baskı sektöründeki bir çok ürünü içerisinde barındırmaktadır. Dinamik içerikli sayfa yapısıyla çok esnek bir alt yapıya sahiptir.

Kolaylaştırılmış Arayüz Tasarımı
Yeni E-OMS'nin arayüzü sayesinde kurumsal ve bireysel müşterileriniz kolaylıkla siparişlerini gönderebilir.

Gelişmiş Müşteri Yönetimi
Müşterilerinizi kurumsal veya bireysel olarak tek bir yerden ayırım yapabilirsiniz. Hatta müşterilerinize satış temsilcisi ve müşteri temsilcisi ataması yapabilirsiniz.

İstatistik ve Raporlama
Yeni E-OMS sayesinde sistem üzerindeki tüm bilgilere ait raporlama işlemleri yapabilirsiniz. Satış raporları,üretim raporları ve müsteri ile ilgili raporlamalar yapabilirsiniz.

Detaylar
Fotoğraf Seçme Sistemi E-PSS

Emaygo Fotoğraf Seçme Sistemi | E-PSS

Fotoğraf Studyolarına Özel

Müşteri Yönetimi
Çoklu müşteri yönetimi ile birlikte özellikle toplu işlerde bile müşteri eklemek için vakit harcamanıza gerek yok.

Gelişmiş Yükleme
Müşterinize ait görselleri yüklemeye başladığınızda bitmesini beklemenize gerek yok. Geliştirilen yeni yükleme sistemi sayesinde 2 gb a kadar olan görselleri kısa süre içerisinde yükleyebilirsiniz.

Görsel Güvenliği
Müşterilerinize gönderdiğiniz görsellerin kalitesi oldukça düşük yapılarak ve üzerinde firmanıza ait logo işlenerek, basılması engellenmiştir. Görsellerinizin orjinalleri sadece sizin bilgisayarında kalmaktadır.

SMS Bilgilendirmesi
Müşterilerinze SMS yoluyla ulaşabilirsiniz. Müşterileriniz seçimi tamamladığında ayarlamanız halinde sistem size SMS ile bilgi vermektedir. Bu sayede tüm işlerle ilgili bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Emaygo Online Destek Sistemi | E-SUPPORT

Şimdi müşterileriniz ihtiyaç duydukları her an sizinle

Blog Sistemi
Sistem içerisine yerleştirilmiş blog sistemi ile birlikte müşterilerinizin ilgisini çekecek içerikler paylaşabilirsiniz. Bu sayede bir çok problemi müşterileriniz kendisi çözebilecektir.

İndirme Merkezi
Müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu tüm problemleri indirme merkezine yükleyerek, indirmelerini sağlayabilirsiniz.

İstatistik & Raporlama
Müşterileriniz tarafından oluşturulan bildirimler hakkında detaylı raporlama yapabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin sıkıntılarını daha iyi analiz ederek, aynı sıkıntıların yaşanmasını önüne geçebilirsiniz.

Ücretlendirme
Ücretli destek veriyorsanız, müşterileriniz için özel paketler oluşturabilir ve o paket içeriğine göre destek verebilirsiniz.

Detaylar

Emaygo Sporcu Takip Sistemi | E-ATS

Tüm Spor Okullarına Özel

Sporcu Tanımlama
Yeni geliştirilen bulut sistemi sayesinde, sporcuya ait tüm geçmiş antreman bilgilerine ulaşabilirsiniz. Geçmişteki antremanlarına göre yeni antreman planları yapabilir ve sporcunuz hakkında detaylı bilgilere sahip olursunuz.

Antreman Tanımlama
Antreman grubları oluşturup, o grublara ait sporcular tanımlayabilirsiniz. Sporcular cep telefonlarından antremanlarını takip edebilirler.

Antreman İstatistik
Dinamik olarak ayarlanmış olan antreman istatistik bölümü, antreman içinde ölçüm yapılan tüm değerleri siz yada sporcu kendi cep telefonundan girebilir. Gün sonunda gerçek değerler üzerinden antreman değerlendirmesi yapabilir, günlük, haftalık ve aylık rapolar oluşturarak sporcunuzun gelişimini izleyebiliriniz.

Muhasebe
Sistem içerisine yerleştirilmiş basit ön muhasebe sayesinde, aylık aidat ödemelerini takip edebilir, varsa malzeme ödemesi ekleyebilir ve bunların hepsini sanal pos aracılığıyla da sistem üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Detaylar